Bundan 32 yıl önce Ankara Mobilyacılar Sitesi’nde fiber oyma kalıpları ve fiberglas mobilya aksesuarları imal ederek ticari hayatına başlayan firmamız, Temsa / Mitsubishi’nin ürettiği Maraton, Prenses ve Prestij otobüslerine iç kaplama malzemeleri ve tampon grupları imalatı yaparak otomotiv yan sanayi  sektörüne giriş yapmıştır.

Temsa / Mitsubishi ile 6 yıl süren başarılı çalışmaların ardından 1992 yılından itibaren piyasaya yeni giren Skoda kamyonetlerin kabin imalatını yapmaya başladık.  Otomotiv piyasasındaki canlılık ve talep, çalışmalarımızın bu yönde ağırlık kazanmasına neden oldu.  Firmamızın çalışmaları kamyonet ve özellikle Japon üretimi kamyonetlerin kabin üretiminde yoğun bir şekilde devam etmektedir. Ayrıca özel siparişleriniz de firmamız tarafından değerlendirilmektedir.

 

Firmamız otomotiv piyasasındaki yenilikleri takip etmeyi ve bu yenilikleri ürettiği ürünlere yansıtmayı temel ilkelerinden birisi olarak görmektedir.
ve bunun için gerek üretici gerekse ithalatçı firmalarla yakın bir ilişki içerisindedir.  Bu konu ile ilgili olarak eğitim seminerlerini, ulusal ve uluslararası fuarları ve sektör yayınlarını takip etmektedir.